+370 37 262707 info@automatikoscentras.lt Pramonės pr. 17H, LT-51327 Kaunas

Sprendimai

FR-F700  „AUTOMATIKOS CENTRAS“, UAB siūlomi sprendimai:

PAVARŲ SISTEMOS: „Automatikos centras“ siūlo pavarų sprendimus su dažnio keitikliais, judesio kontrolės ir švelnaus paleidimo įrenginius skirtingoms pramonės šakoms. VALDYMO SISTEMOS: mes siūlome vieną iš pasaulyje labiausiai išbaigtų „Mitsubishi Electric“ valdymo sistemų produktų programų. Pasirinkimas – nuo mažų bei kompaktiškų sistemų, tinkamų mažesniems mechanizmų valdymams, iki didesnių bei didžiausių – reiklesniems automatizavimo agregatams.

DUOMENŲ KOMUNIKACIJOS: „SCADA“ suteikia visišką kontrolę ir stebėjimą: „SCADA“ (Supervisory Control And Data Acquisition) yra pramoninių procesų stebėjimo ir valdymo sistema. Mūsų lankstūs ir patikimi „SCADA“ sprendimai siūlomi kartu su sistema, prisiderinančia prie jūsų ankstesnių išlaidų.

PASKIRSTYTOSIOS I/O SISTEMOS: CREVIS I/O paskirstytos sistemos patenkina visus poreikius. Mes siūlome I/O sistemas visoms įmanomoms naudojimo sritims. Šios sistemos funkcionuoja su populiariausiomis rinkos komunikacijomis nuo „Profibus“ iki „Ethernet“. Visi modeliai turi galingą ir lengvai naudojamą programinę įrangą, kad būtų galima konfigūruoti ir valdyti.

PRAMONINIŲ TAIKYMŲ KOMPONENTAI: „Automatikos centro“ produktų asortimentas yra papildytas joponiškos firmos „IDEC“ produkcija. Visos prekės turi savybes, kurios patrauklios Skandinavijos ir Baltijos šalių rinkoms.

APSAUGOS SISTEMOS;

ROBOTAI;

HMI VARTOTOJO KOMUNIKACIJOS;

Įžengus į 2018-tus metus, norime trumpai pasidalinti 2017 metų UAB, Automatikos Centro išspręstais uždaviniais, automatizuojant procesus: sandėlio valdymas, produktų gamybos numeravimas-ataskaitos, premiksų gamybos pniaumo linijos maršrutų su svėrimu automatizavimas SCAD-os ir perkėlimas į PC, dvi vandens atrakcijonų sistemos, dvi sagtelių testavimo mašinos, dvi praėjimo kontrolės, dvi stebėjimo sistemos, penkios dažymo mašinos, automobilių dažymo kameros, automatinės plovyklos, trys presai, gamyklos nuotėkų valymo akumuliavimo sistemos, penki karštuvai, penki verptuvai, šiauštuvai, dvi pakavimo mašinos, baldų gamybos kantavimo mašina, penkiolika linų pertempimo mašinų su sukimo momentų valdymais, siūlų stiprumo nustatymo diagnostinė mašina, keletą vandens siurblinių, ugnies gesinimo siurblinė, dvidešimtys vandens pastovaus slėgio palaikymo skydų, penki kranai, penki grūdų transporteriai, produktų sudėjimo į dėžutes ir užlankstymo sistema, poletileninių maišelių susukimo į ritinį sistema, šimtai diagnozuotų gedimų, pritaikytų jutiklių, dažnio keitiklių ir valdiklių. Tai pažymi mūsų universalumą, plačiose automatizavimo gairėse. Džiaugiamės visiems padėję ir linkime, kad šie 2018 metai visiems būtų produktyvūs!

Gamybos linijosFR-800FR-F800FR-A846

20170627_152030 (2)